Межрегіональна Українська Біржа

Наша бiржа працює на ринку надання бiржових послуг понад 19 рокiв, є асоційованим членом (брокерською конторою) товарної біржі Перша універсальна біржа «Україна» і має партнерські відносини з багатьма підприємствами та організаціями України.

Межрегіональна Українська Біржа надає наступні послуги:

  • Організація і проведення тендерів, конкурсів, біржових (відкритих) торгів і аукціонів (публічних торгів) з реалізації майна;
  • Юридичний супровід угод з підготовки майна до реалізації;
  • Консультаційні послуги.
  • Експертна Оцiнка.
  • Послуги Третейського суду.
  • Система Брокерiв.
  • Участь у Громадських організаціях.
  • Отримання ліцензій

Межрегіональна Українська Біржа має великий досвід співпраці с ФДМ в питаннях реалізації державного майна та арбітражними керуючими в питаннях реалізації майна підприємств, що перебувають у процедурах банкрутства (ліквідації, санації), так як для швидкої реалізації майна на МУБ існує обширна база потенційних покупців, з якими працюють професійні брокери.

Фахiвцi бiржи мають квалiфiкацiйнi свiдоства та лiзензiї вищого гатунку включаючи Квалiфiкацiйне Свiдоство лiцитатора з проведення земельних торгiв.

Для здійснення ефективної роботи співробітники біржі постійно беруть участь у семінарах і тренінгах з підвищення своєї кваліфікації.

До складу працівників МУБ входять юристи якi мають великий досвiд працi з ВГСУ, якi можуть надати консультацiю з будь яких питань стосовно Юридичних прав та обов'язків.

Для проведення незалежної експертноi оцiнки МУБ пропонує послуги штатних експертiв найвищого рівня.

На Межрегіональної Українській Біржі було реалізовано майно підприємств, що перебувають у процедурі банкрутства в галузи енергетики, сiльского господарства, важкого промислового комплексу, торгових пiдприємств, транспотрних засобiв, лiтальних та водних засобiв пересування, цiнних паперiв та iнше.

Межрегіональна Українська Біржа має технічні можливості для забезпечення продажу майна шляхом проведення аукціонів на території України.

Спивпраця з фахивцями МУБ це работа з профессіоналами вищого класу

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Ліцензії та сертифікати

Документи