(у обсязі документів визначених законодавством) повинен бути поданий протягом трьох місяців з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким затверджена форма та зміст структури власності – у відповідності до вимог частини 4 Розділу Х Закону України від 06.12.2019 р. № 361-IX  (далі – Закон №361)

Таким чином,  до 10 жовтня 2021 року всі юридичні особи, щодо яких в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб–підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) мають міститися відомості про кінцевих бенефіціарних власників та які зареєстровані до  дати набрання чинності Наказом про структуру власності № 163, мають подати державному реєстратору вперше звіт з відомостями про бенефіціарів.

Листом Міністерства юстиції України від 19.05.2020 р. N 107/8.4.4/32-20 надано роз’яснення, що якщо фізична особа–резидент є кінцевим бенефіціарним власником і має паспорт громадянина України у формі книжечки (а не ID картки з безконтактним електронним носієм), то необхідно подавати нотаріально засвідчену копію паспорта (сторінки, на яких зазначено реквізити документа та прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) особи, якій його видано). Враховуючи зазначене, в разі наявності у Вас, паспорта у формі книжечки, просимо Вас направити нотаріально засвідчену копію документа.

У разі наявності ID картки у Вас, жодних копій не вимагається. Дані ID картки достатньо вказати у реєстраційній заяві форми 6, тому просимо направити копію на адресу ТБ «МУБ».

Також зауважимо, що документи видані за законодавством іноземної держави повинні бути легалізовані (консульська легалізація чи апостиль)  згідно з п. 13 ч.1 статті 15 Закону № 755, якщо інше не встановлено міжнародними договорами України. Документ, викладений іноземною мовою, повинен бути перекладений на українську мову із засвідченням вірності перекладу з однієї мови на іншу, або підпису перекладача (п. 14 ч.1 статті 15 Закону № 755).

Документи просимо направити на адресу: м.Київ, вул.Магнітогорська 1Б, або на Нову Пошту.