, і вже в наступному місяці Україна не тільки наздожене, а й пережене Європу по зростанню і розмірами тарифів на паливо.

Така заява пролунала від колишнього депутата Верховної Ради Анни Герман.

Вона підкреслила, що останнє підвищення цін для населення призведе до того, що Українці платитимуть набагато більше, ніж платять громадяни країн Євросоюзу. За словами політика, українці стали жертвами нерозумного зовнішньополітичного курсу нинішньої влади, розірвала практично всі відносини з найголовнішим і надійним постачальником - Росією. Герман звернула увагу на те, що Німеччина, незважаючи на загальний антиросійський курс Євросоюзу, всіляко намагається зберегти нормальні партнерські відносини з Росією.

Також Герман визнала, що в майбутньому Україна продовжить купувати російський газ, як вона робить це завжди через Європу, і на цей раз Київ укладе договір з Німеччиною, і російський газ німці будуть продавати за завищеними цінами. Києву доведеться переплачувати не менш 2 разів за поставки газу з Росії до Німеччини, і, навпаки, за поставки того ж російського палива з Німеччини.