зростання. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України - From-UA розповів економічний експерт Олександр Охріменко.

Аналізуючи підсумки року, що минає, наш співрозмовник зазначає наступне: «Якщо порівнювати з 2016 роком, то дійсно 2017 рік показав зростання. Зарплати реально зросли. Так, ціни злять, їх лають - що є, то є. Але, в принципі, доходи населення в порівнянні з минулим роком зросли однозначно ».

Економіка, за словами експерта, також ожила.

«Принаймні, будівництво дуже добре піднялося, роздрібна торгівля ожила в прямому сенсі цього слова, хімічна промисловість прочухалися, трохи машинобудування. Харчова промисловість просто рекорди б'є, що б там не було », - констатує економіст.

У той же час, додає Охрименко, якщо порівняти нинішні показники з 2013 роком, то ми побачимо «мінус».

«Просто вийшло так, що в 2014-2015 рр. був колосальний провал, і на його тлі дійсно спостерігається зростання. Інша справа, скільки років нам знадобиться для того, щоб повернутися до 2013-го ... Це зараз навіть складно вважати. Чисто математика: якщо ВВП навіть буде рости 2,5%, а у нас падіння було 17%, то навіть страшно вважати, скільки треба, щоб повернутися до 2013-го, а вже потім тільки буде якесь зростання », - резюмував співрозмовник видання.